MDM-15PBS-A30
pregled izdelka
Številka dela: MDM-15PBS-A30
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT
Podatkovni listi: MDM-15PBS-A30.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 485 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 485 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-15PBS-A30
Številka dela MDM-15PBS-A30 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 485 pcs Podatkovni list MDM-15PBS-A30.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Pakiranje - Druga imena 096512-0687
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti Shielded natančen opis 15 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal