PD30CNB15NPRT
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
PD30CNB15NPRT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PD30CNB15NPRT
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka PHT BRR 150MM NPN NO/NC MU
Podatkovni listi: PD30CNB15NPRT.pdf
Stanje zalog 792 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 792 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PD30CNB15NPRT
Številka dela PD30CNB15NPRT Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis PHT BRR 150MM NPN NO/NC MU Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 792 pcs Podatkovni list PD30CNB15NPRT.pdf
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Serija PD
Metoda zaznavanja Reflective, Diffuse Razdalja zaznavanja 5.906" (150mm)
Odzivni čas 500µs Izhodna konfiguracija NPN
Druga imena 1864-2080 delovna temperatura -25°C ~ 55°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Izvor svetlobe Red (660nm)
Ingress Protection IEC 60529 IP67 Metoda povezave Cable
Dolžina kabla 78.740" (2000.00mm) Vrsta prilagajanja Teaching Method