PD30CNB15PPM5RT
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PD30CNB15PPM5RT
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka SEN PHT BRR 150MM PNP NO/NC MU
Podatkovni listi:
Stanje zalog 820 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 820 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PD30CNB15PPM5RT
Številka dela PD30CNB15PPM5RT Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis SEN PHT BRR 150MM PNP NO/NC MU Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 820 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Serija -
Metoda zaznavanja Reflective, Diffuse Razdalja zaznavanja 5.906" (150mm)
Odzivni čas 500µs Izhodna konfiguracija PNP
delovna temperatura -25°C ~ 55°C (TA) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable