CD42FA753GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD42FA753GO3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD42FA753GO3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 0.075UF 2% 100V RADIAL
Podatkovni listi: CD42FA753GO3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD42FA753GO3
Številka dela CD42FA753GO3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 0.075UF 2% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2489 pcs Podatkovni list CD42FA753GO3.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±2%
Velikost / dimenzija 1.469" L x 0.441" W (37.30mm x 11.20mm) Serija CD42
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 1.063" (27.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.909" (23.10mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 0.075µF Mica Capacitor 100V Radial
Zmogljivost 0.075µF