CD42FA823GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD42FA823GO3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD42FA823GO3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 0.082UF 2% 100V RADIAL
Podatkovni listi: CD42FA823GO3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD42FA823GO3
Številka dela CD42FA823GO3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 0.082UF 2% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2335 pcs Podatkovni list CD42FA823GO3.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±2%
Velikost / dimenzija 1.480" L x 0.461" W (37.60mm x 11.70mm) Serija CD42
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 1.063" (27.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.921" (23.40mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 0.082µF Mica Capacitor 100V Radial
Zmogljivost 0.082µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CD42FA823GO3F
CD42FA823GO3F
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP MICA 0.082UF 2% 100V RADIAL