CD42FA753GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD42FA753GO3F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD42FA753GO3F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 0.075UF 2% 100V RADIAL
Podatkovni listi: CD42FA753GO3F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CD42FA753GO3F
Številka dela CD42FA753GO3F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 0.075UF 2% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2581 pcs Podatkovni list CD42FA753GO3F.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±2%
Velikost / dimenzija 1.469" L x 0.441" W (37.30mm x 11.20mm) Serija CD42
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena CD42FA753G03F delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Razdalja med vodikom 1.063" (27.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.909" (23.10mm)
Lastnosti General Purpose Dielektrični material Mica
natančen opis 0.075µF Mica Capacitor 100V Radial Zmogljivost 0.075µF