CD42FA823GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD42FA823GO3F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD42FA823GO3F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 0.082UF 2% 100V RADIAL
Podatkovni listi: CD42FA823GO3F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CD42FA823GO3F
Številka dela CD42FA823GO3F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 0.082UF 2% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1896 pcs Podatkovni list CD42FA823GO3F.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±2%
Velikost / dimenzija 1.480" L x 0.461" W (37.60mm x 11.70mm) Serija CD42
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena CD42FA823G03F delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Razdalja med vodikom 1.063" (27.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.921" (23.40mm)
Lastnosti General Purpose Dielektrični material Mica
natančen opis 0.082µF Mica Capacitor 100V Radial Zmogljivost 0.082µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CD42FA823FO3F
CD42FA823FO3F
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: MICA
Na zalogi: 1901 pcs
Prenesi: CD42FA823FO3F.pdf
RFQ
CD42FA823GO3
CD42FA823GO3
Opis: CAP MICA 0.082UF 2% 100V RADIAL