SK101M016ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SK101M016ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SK101M016ST
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: SK101M016ST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SK101M016ST
Številka dela SK101M016ST Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 444411 pcs Podatkovni list SK101M016ST.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija SK Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 338-1692
SK101M016ST-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.12 Ohm natančen opis 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2.12 Ohm 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose