SK101M063ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SK101M063ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SK101M063ST
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: SK101M063ST.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SK101M063ST
Številka dela SK101M063ST Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79392 pcs Podatkovni list SK101M063ST.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija SK Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 338-1705
SK101M063ST-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.591" (15.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.19 Ohm natančen opis 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.19 Ohm 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose