SK101M160ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SK101M160ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SK101M160ST
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Podatkovni listi: SK101M160ST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SK101M160ST
Številka dela SK101M160ST Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70104 pcs Podatkovni list SK101M160ST.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.512" Dia (13.00mm)
Serija SK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 420mA @ 1kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.102" (28.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.99 Ohm @ 120Hz
natančen opis 100µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.99 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 100µF