SK101M250ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SK101M250ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SK101M250ST
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Podatkovni listi: SK101M250ST.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SK101M250ST
Številka dela SK101M250ST Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59199 pcs Podatkovni list SK101M250ST.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija SK Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 338-2373
SK101M250ST-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.339" (34.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.99 Ohm natančen opis 100µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.99 Ohm 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose