SLP391M400E4P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP391M400E4P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SLP391M400E4P3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: SLP391M400E4P3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SLP391M400E4P3
Številka dela SLP391M400E4P3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22304 pcs Podatkovni list SLP391M400E4P3.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija SLP Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.6A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.35A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 851 mOhm @ 120Hz
natančen opis 390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 851 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 390µF