SLP391M400H5P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP391M400H5P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SLP391M400H5P3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: SLP391M400H5P3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SLP391M400H5P3
Številka dela SLP391M400H5P3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24736 pcs Podatkovni list SLP391M400H5P3.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija SLP Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 338-1933
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.378" (35.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 851 mOhm natančen opis 390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 851 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 390µF Aplikacije General Purpose