SLP391M450H7P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP391M450H7P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SLP391M450H7P3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: SLP391M450H7P3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SLP391M450H7P3
Številka dela SLP391M450H7P3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20750 pcs Podatkovni list SLP391M450H7P3.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija SLP Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.55A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.28A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 851 mOhm @ 120Hz
natančen opis 390µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 851 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 390µF