ILBB1210ER900V
Dale / VishayDale / Vishay
ILBB1210ER900V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ILBB1210ER900V
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FERRITE BEAD 90 OHM 1210 1LN
Podatkovni listi: ILBB1210ER900V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
150000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ILBB1210ER900V
Številka dela ILBB1210ER900V Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FERRITE BEAD 90 OHM 1210 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1646491 pcs Podatkovni list ILBB1210ER900V.pdf
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija ILBB-1210
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število linij 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca @ Pogostost 90 Ohms @ 100MHz
Višina (maks.) 0.059" (1.50mm) Vrsta filtra -
DC Resistance (DCR) (Max) 300 mOhm Trenutna ocena (maks.) 400mA