AA15S4800D
Delta ElectronicsDelta Electronics
AA15S4800D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AA15S4800D
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 15W
Podatkovni listi: AA15S4800D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AA15S4800D
Številka dela AA15S4800D Proizvajalec Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 48V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2028 pcs Podatkovni list AA15S4800D.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.78" L x 2.13" W x 0.92" H (96.0mm x 54.0mm x 23.3mm)
Serija AA15S Moč (Watts) 15W
delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže DIN Rail Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna Yes Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 79%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 310mA 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 310mA