AA15T051515D
Delta ElectronicsDelta Electronics
AA15T051515D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AA15T051515D
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 15W
Podatkovni listi: AA15T051515D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AA15T051515D
Številka dela AA15T051515D Proizvajalec Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2168 pcs Podatkovni list AA15T051515D.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -15V
Napetost - izhod 2 15V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.78" L x 2.13" W x 0.92" H (96.0mm x 54.0mm x 23.3mm)
Serija AA15T Moč (Watts) 15W
delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 3
Tip montaže DIN Rail Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna Yes Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 74%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 15V -15V 2A, 150mA, 150mA 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2A, 150mA, 150mA