AA15T051515C
Delta ElectronicsDelta Electronics
AA15T051515C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AA15T051515C
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 15W
Podatkovni listi: AA15T051515C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AA15T051515C
Številka dela AA15T051515C Proizvajalec Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2644 pcs Podatkovni list AA15T051515C.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -15V
Napetost - izhod 2 15V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 2.91" L x 2.13" W x 0.77" H (74.0mm x 54.0mm x 19.5mm)
Serija AA15T Moč (Watts) 15W
Druga imena 941-1699 delovna temperatura -25°C ~ 70°C
Število izhodov 3 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 79% natančen opis Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 15V -15V 2A, 150mA, 150mA 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 2A, 150mA, 150mA Odobritve CE