B32562J6334M189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32562J6334M189
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.33UF 20% 400VDC 2DIP
Podatkovni listi: B32562J6334M189.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32562J6334M189
Številka dela B32562J6334M189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.33UF 20% 400VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 268216 pcs Podatkovni list B32562J6334M189.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.650" L x 0.236" W (16.50mm x 6.00mm) Serija SilverCap™ B32562
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-DIP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.327" (8.30mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 0.33µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
Zmogljivost 0.33µF Aplikacije General Purpose