B32562J6474K189
EPCOSEPCOS
B32562J6474K189 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32562J6474K189
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC 2DIP
Podatkovni listi: B32562J6474K189.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32562J6474K189
Številka dela B32562J6474K189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 214914 pcs Podatkovni list B32562J6474K189.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.650" L x 0.287" W (16.50mm x 7.30mm) Serija SilverCap™ B32562
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-DIP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.366" (9.30mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 0.47µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije General Purpose