B32562J6474J000
pregled izdelka
Številka dela: B32562J6474J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC 2DIP
Podatkovni listi: B32562J6474J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32562J6474J000
Številka dela B32562J6474J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 173293 pcs Podatkovni list B32562J6474J000.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.650" L x 0.287" W (16.50mm x 7.30mm) Serija SilverCap™ B32562
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 2-DIP Druga imena B32562J6474J
B32562J6474J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.366" (9.30mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 0.47µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Zmogljivost 0.47µF