B32672Z6104K189
EPCOSEPCOS
B32672Z6104K189 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32672Z6104K189
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32672Z6104K189.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32672Z6104K189
Številka dela B32672Z6104K189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 309094 pcs Podatkovni list B32672Z6104K189.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 310V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Serija B32672Z
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.1µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije Power Factor Correction (PFC)