B32672Z6393J289
EPCOSEPCOS
B32672Z6393J289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32672Z6393J289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.039UF 5% 630VDC RAD
Podatkovni listi: B32672Z6393J289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4680 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32672Z6393J289
Številka dela B32672Z6393J289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.039UF 5% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 282117 pcs Podatkovni list B32672Z6393J289.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 310V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Serija B32672Z Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.039µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.039µF