B32682A7472K000
EPCOSEPCOS
B32682A7472K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32682A7472K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 4700PF 1.25KVDC RAD
Podatkovni listi: B32682A7472K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32682A7472K000
Številka dela B32682A7472K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 4700PF 1.25KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 179340 pcs Podatkovni list B32682A7472K000.pdf
Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV) Voltage Rating - AC 450V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Serija B32682
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-7322
B32682A7472K
delovna temperatura -55°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 4700pF Film Capacitor 450V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 4700pF Aplikacije High Pulse, DV/DT