B32683A0223K000
EPCOSEPCOS
B32683A0223K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32683A0223K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.022UF 1KVDC RADIAL
Podatkovni listi: B32683A0223K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32683A0223K000
Številka dela B32683A0223K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.022UF 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105336 pcs Podatkovni list B32683A0223K000.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 400V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm) Serija B32683
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-7325
B32683A 223K
B32683A0223K
B32683A0223K000-ND
B32683A223K
delovna temperatura -55°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.630" (16.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.022µF Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.022µF