B78108T1392K000
pregled izdelka
Številka dela: B78108T1392K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 400MA 550 MOHM
Podatkovni listi: B78108T1392K000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B78108T1392K000
Številka dela B78108T1392K000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 3.9UH 400MA 550 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5664 pcs Podatkovni list B78108T1392K000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija MCC
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena B78108T1392K
B78108T1392K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 3.9µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 100MHz
natančen opis 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 550 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max
Trenutna ocena 400mA Tok - nasičenost -