B78108T1393J000
pregled izdelka
Številka dela: B78108T1393J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 39UH 140MA 4.5 OHM TH
Podatkovni listi: B78108T1393J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B78108T1393J000
Številka dela B78108T1393J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 39UH 140MA 4.5 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 412855 pcs Podatkovni list B78108T1393J000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija MCC
Ocene - Q @ Frek 60 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena B78108T1393J
B78108T1393J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz
Induktivnost 39µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 22MHz natančen opis 39µH Unshielded Wirewound Inductor 140mA 4.5 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 4.5 Ohm Max Trenutna ocena 140mA