B82422H1332K100
EPCOSEPCOS
B82422H1332K100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82422H1332K100
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 500MA 180 MOHM
Podatkovni listi: B82422H1332K100.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B82422H1332K100
Številka dela B82422H1332K100 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 3.3UH 500MA 180 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4826 pcs Podatkovni list B82422H1332K100.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija SIMID
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 10 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 495-1973-2 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Frekvenca - Samozadostna 60MHz
natančen opis 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 420 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 420 mOhm Max
Trenutna ocena 500mA Tok - nasičenost -