B82422H1334K000
EPCOSEPCOS
B82422H1334K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82422H1334K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 330UH 90MA 13 OHM SMD
Podatkovni listi: B82422H1334K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82422H1334K000
Številka dela B82422H1334K000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 330UH 90MA 13 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 165288 pcs Podatkovni list B82422H1334K000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija SIMID
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 20 @ 796kHz
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 495-2648-6 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Frekvenca - Samozadostna 4.5MHz
natančen opis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 90mA 13 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max
Trenutna ocena 90mA Tok - nasičenost -