B82422H1333K100
EPCOSEPCOS
B82422H1333K100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82422H1333K100
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 33UH 180MA 1.4 OHM SMD
Podatkovni listi: B82422H1333K100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82422H1333K100
Številka dela B82422H1333K100 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 33UH 180MA 1.4 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67203 pcs Podatkovni list B82422H1333K100.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija SIMID
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 15 @ 2.52MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 495-1974-1 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Frekvenca - Samozadostna 17MHz
natančen opis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 3.3 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 3.3 Ohm Max
Trenutna ocena 180mA Tok - nasičenost -