53D151F400JS6
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 53D151F400JS6
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 400V AXIAL
Podatkovni listi: 53D151F400JS6.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
70 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 53D151F400JS6
Številka dela 53D151F400JS6 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 150UF 400V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 7196 pcs Podatkovni list 53D151F400JS6.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca -10%, +50%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.012" Dia x 3.142" L (25.70mm x 79.80mm)
Serija 53D Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 820mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.415A @ 1kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.011 Ohm @ 120Hz
natančen opis 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 1.011 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 150µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
53D142F200MD6
53D142F200MD6
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP ALUM 1400UF 200V AXIAL
Na zalogi: 5588 pcs
Prenesi: 53D142F200MD6.pdf
RFQ
53D151F400JS6E3
53D151F400JS6E3
Opis: CAP ALUM 150UF 400V AXIAL