53D151F450HT6
pregled izdelka
Številka dela: 53D151F450HT6
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 450V AXIAL
Podatkovni listi: 53D151F450HT6.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
75 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 53D151F450HT6
Številka dela 53D151F450HT6 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 150UF 450V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 7045 pcs Podatkovni list 53D151F450HT6.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca -10%, +50%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.886" Dia x 3.642" L (22.50mm x 92.50mm)
Serija 53D Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 150µF