53D151F400JS6E3
pregled izdelka
Številka dela: 53D151F400JS6E3
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 400V AXIAL
Podatkovni listi: 53D151F400JS6E3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
66 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 53D151F400JS6E3
Številka dela 53D151F400JS6E3 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 150UF 400V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6336 pcs Podatkovni list 53D151F400JS6E3.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca -10%, +50%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.012" Dia x 3.142" L (25.70mm x 79.80mm)
Serija 53D Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 820mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.415A @ 1kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.011 Ohm @ 120Hz
natančen opis 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 1.011 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 150µF