CDR03BP102BJZRAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR03BP102BJZRAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR03BP102BJZRAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1000PF 100V 5% BP 1808
Podatkovni listi: CDR03BP102BJZRAT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR03BP102BJZRAT
Številka dela CDR03BP102BJZRAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1000PF 100V 5% BP 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 115314 pcs Podatkovni list CDR03BP102BJZRAT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.080" (2.03mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR03
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) Druga imena CDR03BP102BJZRAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 1000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor BP 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 1000pF