CDR03BP102BJZSAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR03BP102BJZSAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR03BP102BJZSAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1000PF 100V 5% BP 1808
Podatkovni listi: CDR03BP102BJZSAT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CDR03BP102BJZSAT
Številka dela CDR03BP102BJZSAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1000PF 100V 5% BP 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5687 pcs Podatkovni list CDR03BP102BJZSAT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.080" (2.03mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR03
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) Druga imena CDR03BP102BJZSAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak S (0.001%) natančen opis 1000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor BP 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 1000pF Aplikacije General Purpose