CDR03BP102BKMMAR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR03BP102BKMMAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR03BP102BKMMAR
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1000PF 100V BP 1808
Podatkovni listi: CDR03BP102BKMMAR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDR03BP102BKMMAR
Številka dela CDR03BP102BKMMAR Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1000PF 100V BP 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4755 pcs Podatkovni list CDR03BP102BKMMAR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.080" (2.03mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR03
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti - Stopnja napak M (1%)
natančen opis 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BP 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 1000pF