CDR03BP102BKURAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR03BP102BKURAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR03BP102BKURAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1000PF 100V BP 1808
Podatkovni listi: CDR03BP102BKURAT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDR03BP102BKURAT
Številka dela CDR03BP102BKURAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1000PF 100V BP 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4764 pcs Podatkovni list CDR03BP102BKURAT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.080" (2.03mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR03
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BP 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 1000pF