D222K25Y5PH6UL2R
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
D222K25Y5PH6UL2R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D222K25Y5PH6UL2R
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 2200PF 100V Y5P RADIAL
Podatkovni listi: 1.D222K25Y5PH6UL2R.pdf2.D222K25Y5PH6UL2R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D222K25Y5PH6UL2R
Številka dela D222K25Y5PH6UL2R Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 2200PF 100V Y5P RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2411386 pcs Podatkovni list 1.D222K25Y5PH6UL2R.pdf2.D222K25Y5PH6UL2R.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5P (B)
Velikost / dimenzija 0.256" Dia (6.50mm) Serija D
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2200pF ±10% 100V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
Zmogljivost 2200pF Aplikacije General Purpose