FVT01005E12K00JE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
FVT01005E12K00JE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FVT01005E12K00JE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES CHAS MNT 12K OHM 5% 12W
Podatkovni listi: FVT01005E12K00JE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FVT01005E12K00JE
Številka dela FVT01005E12K00JE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES CHAS MNT 12K OHM 5% 12W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43659 pcs Podatkovni list FVT01005E12K00JE.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±260ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.313" Dia x 1.750" L (7.95mm x 44.45mm) Serija FVT
Odpornost 12 kOhms Moč (Watts) 12W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
Druga imena FVT01005E12K00JE-ND
FVT10-12K
Q836312
delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Montažna funkcija Brackets (not included) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Vodilni stil Solder Lugs Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 12 kOhms ±5% 12W Wirewound Chassis Mount Resistor