FVT02506E12K00JE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
FVT02506E12K00JE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FVT02506E12K00JE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES CHAS MNT 12K OHM 5% 25W
Podatkovni listi: FVT02506E12K00JE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FVT02506E12K00JE
Številka dela FVT02506E12K00JE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES CHAS MNT 12K OHM 5% 25W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39451 pcs Podatkovni list FVT02506E12K00JE.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±260ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Serija FVT
Odpornost 12 kOhms Moč (Watts) 25W