MLV1812E31403T
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLV1812E31403T
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VARISTOR 800A 1812
Podatkovni listi: MLV1812E31403T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLV1812E31403T
Številka dela MLV1812E31403T Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VARISTOR 800A 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70967 pcs Podatkovni list MLV1812E31403T.pdf
Napetost Varistorja (Min) 21.6V Napetost Varistorja (Max) 26V
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena BC4960CT
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount, MLCV Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 18V Največji AC volt 14V
Energija 2.3J natančen opis 800A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1812 (4532 Metric)
Tok - napetost 800A Zmogljivost @ Pogostost 4500pF @ 1kHz