MLV1206E34503T
pregled izdelka
Številka dela: MLV1206E34503T
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VARISTOR 100A 1206
Podatkovni listi: MLV1206E34503T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLV1206E34503T
Številka dela MLV1206E34503T Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VARISTOR 100A 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 258278 pcs Podatkovni list MLV1206E34503T.pdf
Napetost Varistorja (Min) 73.8V Napetost Varistorja (Max) 90.2V
Serija - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena BC4954DKR
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount, MLCV Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 65V Največji AC volt 45V
Energija 0.60J natančen opis 100A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
Tok - napetost 100A Zmogljivost @ Pogostost 240pF @ 1kHz