MLV1210E32003T
pregled izdelka
Številka dela: MLV1210E32003T
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VARISTOR 400A 1210
Podatkovni listi: MLV1210E32003T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLV1210E32003T
Številka dela MLV1210E32003T Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VARISTOR 400A 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 169243 pcs Podatkovni list MLV1210E32003T.pdf
Napetost Varistorja (Min) 31V Napetost Varistorja (Max) 38V
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena BC4957CT
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount, MLCV Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 26V Največji AC volt 20V
Energija 1.9J natančen opis 400A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric)
Tok - napetost 400A Zmogljivost @ Pogostost 1500pF @ 1kHz