RCH25S100R0JS06
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
RCH25S100R0JS06 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCH25S100R0JS06
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES CHAS MNT 100 OHM 5% 25W
Podatkovni listi: RCH25S100R0JS06.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCH25S100R0JS06
Številka dela RCH25S100R0JS06 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES CHAS MNT 100 OHM 5% 25W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14221 pcs Podatkovni list RCH25S100R0JS06.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.102" L x 1.083" W (28.00mm x 27.50mm) Serija RCH
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 25W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Rectangular Case
Druga imena RCHA-100 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.602" (15.30mm)
Lastnosti Non-Inductive Stopnja napak -
natančen opis 100 Ohms ±5% 25W Thick Film Chassis Mount Resistor Sestava Thick Film