RCH4764NP-102K
pregled izdelka
Številka dela: RCH4764NP-102K
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 1MH 190MA 5.93 OHM TH
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije RCH4764NP-102K
Številka dela RCH4764NP-102K Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 1MH 190MA 5.93 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5325 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija RCH4764
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 1mH Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1mH Unshielded Wirewound Inductor 190mA 5.93 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 5.93 Ohm Max Trenutna ocena 190mA
Tok - nasičenost 140mA