RCH4764NP-15K
pregled izdelka
Številka dela: RCH4764NP-15K
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 15UH 1.9A 99 MOHM TH
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije RCH4764NP-15K
Številka dela RCH4764NP-15K Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 15UH 1.9A 99 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5327 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija RCH4764
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 15µH Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 1.9A 99 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 99 mOhm Max Trenutna ocena 1.9A
Tok - nasičenost 1.1A