RCH50S100R0JS06
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
RCH50S100R0JS06 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCH50S100R0JS06
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES CHAS MNT 100 OHM 5% 50W
Podatkovni listi: RCH50S100R0JS06.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RCH50S100R0JS06
Številka dela RCH50S100R0JS06 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES CHAS MNT 100 OHM 5% 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11247 pcs Podatkovni list RCH50S100R0JS06.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.882" L x 1.157" W (47.80mm x 29.40mm) Serija RCH
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Rectangular Case
Druga imena RCHB-100 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.602" (15.30mm)
Lastnosti Non-Inductive Stopnja napak -
natančen opis 100 Ohms ±5% 50W Thick Film Chassis Mount Resistor Sestava Thick Film