VDRH14V250TLE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRH14V250TLE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VDR HS 14D 6000A 250V KNL16 TAPE
Podatkovni listi: VDRH14V250TLE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRH14V250TLE
Številka dela VDRH14V250TLE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VDR HS 14D 6000A 250V KNL16 TAPE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93357 pcs Podatkovni list VDRH14V250TLE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 390V Napetost Varistorja (Min) 351V
Napetost Varistorja (Max) 429V Serija VDRH
Paket / primer Disc 16mm delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Največje DC voltaže 320V Največji AC volt 250V
Energija 140J natančen opis 390V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 16mm
Tok - napetost 6kA Zmogljivost @ Pogostost 480pF @ 1kHz