VDRH14V320BSE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VDRH14V320BSE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRH14V320BSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VARISTOR 510V 6KA DISC 16MM
Podatkovni listi: VDRH14V320BSE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRH14V320BSE
Številka dela VDRH14V320BSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VARISTOR 510V 6KA DISC 16MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 116983 pcs Podatkovni list VDRH14V320BSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 510V Napetost Varistorja (Min) 459V
Napetost Varistorja (Max) 561V Serija VDRH
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 16mm
Druga imena BC2856 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 420V
Največji AC volt 320V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 190J
natančen opis 510V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 16mm Tok - napetost 6kA
Zmogljivost @ Pogostost 370pF @ 1kHz