VDRH14V275BSE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VDRH14V275BSE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRH14V275BSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VARISTOR 430V 6KA DISC 16MM
Podatkovni listi: VDRH14V275BSE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRH14V275BSE
Številka dela VDRH14V275BSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VARISTOR 430V 6KA DISC 16MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 110587 pcs Podatkovni list VDRH14V275BSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 430V Napetost Varistorja (Min) 387V
Napetost Varistorja (Max) 473V Serija VDRH
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 16mm
Druga imena BC2854 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 350V
Največji AC volt 275V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 155J
natančen opis 430V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 16mm Tok - napetost 6kA
Zmogljivost @ Pogostost 440pF @ 1kHz